Met een anatomieposter van de onderste extremiteit breng je de anatomie van bekken, heup, knie, enkel en voet overzichtelijk in beeld. In deze categorie vind je posters voor de onderste extremiteit, de bovenste extremiteit en gecombineerde posters waarop beide extremiteiten samen worden getoond.
De posters sluiten aan op professioneel medisch onderwijs, praktijkruimtes en anatomisch lesmateriaal. Ze vormen een duidelijke visuele aanvulling naast bijvoorbeeld een skeletmodel, zeker wanneer je structuren van arm en been snel wilt toelichten.
Je kiest uit Nederlandstalige Verera.nl posters op papier van 50x70 cm, met Nederlands en Latijn, en Erler-Zimmer posters van kunststof-folie van 70x100 cm. Er zijn uitvoeringen met ophangsysteem en zonder ophangsysteem.
Een arm poster richt zich op de bovenste extremiteit, terwijl een been poster de onderste extremiteit behandelt. De bovenste extremiteit omvat onder meer schouder, elleboog, pols en hand. De onderste extremiteit omvat bekken, heup, knie, enkel en voet.
Binnen deze categorie vind je posters van Verera.nl en Erler-Zimmer. De Verera.nl posters zijn Nederlandstalige anatomieposters met Nederlandse en Latijnse benamingen op papier van 50x70 cm. Er zijn varianten voor de bovenste extremiteit, de onderste extremiteit en een gecombineerde poster van beide extremiteiten. Een deel van deze posters heeft een ophangsysteem.
De Erler-Zimmer posters zijn uitgevoerd in kunststof-folie van 70x100 cm en hebben een ophangsysteem. Er is een poster voor de bovenste extremiteit en een poster voor de onderste extremiteit.
De posters tonen de anatomie van extremiteiten overzichtelijk, waaronder botten, zenuwen, spieren, pezen, ligamenten en bloedvaten. Voor verdieping per lichaamsdeel kun je ook kijken naar hand anatomieposters, knie anatomieposters, schouder en elleboog posters en voet anatomieposters.
De onderste extremiteit omvat bekken, heup, knie, enkel en voet.
De bovenste extremiteit omvat onder meer schouder, elleboog, pols en hand.
Kies een arm poster voor de bovenste extremiteit, een been poster voor de onderste extremiteit of een gecombineerde poster wanneer je beide extremiteiten samen wilt tonen.
Er zijn Verera.nl posters van 50x70 cm op papier en Erler-Zimmer posters van 70x100 cm in kunststof-folie.
Ja, de anatomieposters zijn geschikt als visuele ondersteuning in medisch onderwijs, praktijkruimtes en naast anatomisch lesmateriaal zoals een skeletmodel.